דבר המנכ"ל

אני גאה ונרגש להציג את התחדשות המפעל שלנו, מפעל חיים שלמשך עשרות שנים היה מהמפעלים המובילים בדרום ובישראל וייצר בהצלחה רבה רעפים קרמים ששימשו את רוב הבתים בישראל.
אני בטוח שבעזרת הרצון הטוב של כולנו, יחד נשנה את שיטות הבנייה השולטות בארץ לשיטות חסכוניות יותר, ירוקות יותר ובעיקר חזקות ובטוחות יותר.

מפעל זה מקבל בימים אלו חיים חדשים בזכות הפיכתו למותג
חדש RED POWER BLOCK בלוקים קרמים אדומים. מוצר זה מיוצר ומשווק על ידנו בלעדית בישראל. המפעל שלנו בבאר שבע, בירת הנגב, המהווה גוואה ישראלית – בשורת בנייה שתופץ לכל רחבי המדינה.

שיהיה לכולנו בהצלחה!
רון בוכמן,
מנכ"ל חסין אש

חסין אש הוקמה בשלהי שנות ה-50 והחלה לבסס את פעילותה בתחום רעפי החרס במחצית שנות ה-80 עם הקמת מפעל הרעפים הראשון מסוגו בישראל, בליווי צמוד של יצרנים איטלקיים בעלי ידע ומוניטין רב שנים.

חסין אש היא החברה המובילה בישראל בייצור ובשיווק רעפי חרס.
עד היום מכרה חסין אש כ-300 מיליון רעפים המוצבים על גגות ברחבי כל הארץ.
קבוצת חסין אש פועלת במסגרת קבוצת ערד השקעות ופיתוח תעשייה בע"מ, הפועלת בשלושה תחומים עיקריים: נדל"ן, טכנולוגיה ותעשיית מוצרי בניין.

צוות ההנהלה

אירנה שאיביץ'

שיווק

מנהלת שיווק ומכירות. 26 שנים סמנכ``ל שיווק ומכירות בחברות יזמיות בנדל``ן. בוגרת תואר שני בכימיה מחקרית (פיזיקלית). בעלת תעודת שמאות מקרקעין. משלבת השכלה רלוונטית + נסיון של עשרות שנים. נשואה + 3.

שמואל הופמן

מנהל טכני

נשוי + 3, סבא ל6 נכדים. 30 שנים במפעל ``חסין אש``. אחראי על כל הנושאים הטכניים במפעל כולל קידום פרויקטים.

טלי חדד

סמנכ``ל המפעל

ילידת באר שבע, עובדת 23 שנים במפעל ``חסין אש``. נשואה + 4 וסבתא לנכדה. מנהלת את משאבי האנוש, סחר החוץ והאדמיניסטרציה של החברה על כל היבטיה.

רון בוכמן

מנכ``ל המפעל

יליד חיפה, בוגר המגמה הריאלית בבית הספר מקיף ג' בבאר שבע. מהנדס כימאי בוגר אוניברסיטת בן גוריון Bsc ו- Msc. נשוי + 3 ילדים, תושב מיתר. בעל 20 שנות עבודה בכימיקלים לישראל. משמש כמנכ``ל חסין אש כבר 19 שנה.

ההצלחה נולדת מחדש

חסין אש תעשיות ביססה את כל תוצרתיה לא רק על תהליכי יצור מקומיים אלא גם על המכרה בו כורים גם היום חומרי גלם (חרסית, שוקולד ועוד). אנו פועלים לפיתוח וחיזוק המכרה בהתאם לזיכיון מטעם מדינת ישראל